Powiększone węzły chłonne, utrata wagi i nocne poty

Od 5 mies mam powiększone węzły na szyi, 1 za uchem i 1 na karku( wielkość 6mm wg USG. ). W pachwinach też wyczuwam twarde gulki (choć często miewałam infekcję dróg rodnych ).Krew z rozmazem, OB, CRP, LDH ok. Innych badań nie wykonywałam.Schudłam 5 kg. Kilka razy w nocy miałam poty.Ciągle się stresuję.USG brzucha było 10 mies. temu.-ok.Leczenie antybiotykiem bez rezultatu.USG szyi- kilka pow.węzłów o śr. 8mm-12mm.Dodam że u córki 5 letniej również wyczuwam węzły tkliwe na szyi od dawna.Co dalej?

Aleksander Ropielewski

Nie ma wyników badań, aby móc zasugerować możliwą przyczynę dolegliwości. Sugeruję kontakt z lekarzem. Należy wykluczyć przyczyny onkologiczne, zakażenia borelią, toksoplazmozą, EBV oraz HIV.