Pozytywne testy ciążowe i zmiana charaktery krwawienia miesięcznego

Witam Serdecznie. Mam pewien problem i nie wiem co mi dolega. Kochałam się z chłopakiem a następnie zrobiłam 3 testy ciążowe. Dwa wyszły pozytywne a jeden negatywny. Ale potem dostałam okres i 2 dni miałam normalne a 3 dnia przez cały dzień nie miałam a wieczorem dostałam strasznego krwotoku i strasznie boli mnie teraz podbrzusze.

Przy założeniu ze 2 pierwsze testy były pozytywne a następnie wystąpiło obfite krwawienie można przypuszczać, ze doszło do wczesnego poronienia biochemicznego. W tej sytuacji przy utrzymującym się bólu podbrzusza zalecana jest wizyta u ginekologa.