Pozytywny test ciążowy i ból podbrzusza oraz jajników

Witam,dzis mija 29dc,do tej pory miesieczki bardzo regularne co 24dc.Dzis zrobilam test ciazowy wynik pozytywny.Mam jednak ok okolo 5dni bole w dole brzucha odczuwam bolesnosc jajnikow czy to moze zle wrozyc?Staram sie o maluszka od 3cykli,do tej pory bralam kwas foliowy i luteine. Czy moze jesy to wynik przyjmowania luteiny? Prosze o porade bo bardzo pragne tego dziecka a lekarza mam dopiero za tydzien.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Silne bóle podbrzusza mogą zwiastować wczesne poronienie. Nie można jednak wykluczyć innej przyczyny dolegliwości. Wskazana jest wizyta u specjalisty ginekologa.