Prawdopodobieństwo ciąży po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych stosowanych przez 2 lata

Odstawienie Antykoncepcji po 2,5miesiacach krwawienie z odstawienia było a teraz mija 30dzień cyklu a miesiączki nadal nie ma tej prawdziwej, od tygodnia czuje ból jakby miala przyjsc ale to mija, mam powiekszone obolałe piersi i nudności, jest mozliwosc podejzenia ciąży? połozna mówiła ze mogę nie mieć nawet 3 miesiące, tylko skad te dziwne objawy?

Witam serdecznie. Rzeczywiście miesiączka może być znacznie opóźniona po odstawieniu antykoncepcji.