Prawdopodobieństwo ciąży po współżyciu kilka dni po zakończeniu okresu

Chciałam zapytać jakie jest prawdopodobienstwo ciąży gdy okres zaczął mi się w środę zakończył na przełomie soboty/niedzieli , natomiast we wtorek kochaliśmy się z mężem i skończyl we mnie. Dwa dni po stosunku mam uczucie mokra i śluz pozostawia żółte plamy.

Zakładając, że stosunek byl w 7 dniu cyklu, a miesiączki ma Pani co 28dni, to szansa, że doszło do koncepcji (zaplodnienia) jest niewielka. Pozdrawiam