Problem z bólem głowy, rozdrażnienie i problemy z koncentracją

Witam Od pol roku mam problem z bolem glowy.od skroni do szyji pod oczami ia tak sie przemieszca.Szukalam pomocy wszedzie i wkoncu okazalo sie ze na gornej szczese rosna mi po dwochstronach zeby madrosci i wciskaja sie w siudemki.Rosna krzywo i uciskaja na nerwy i na dolnej szczece jeden tez tak rosnie.Czy moze byc to przyczyna bolu glowy ??Jestem ponatto rozdraznoina nerwowa ,klopory z koncetracja .Powinnam je usunac ?? pozdrawiam Dziekuje za odpowiedz

Konsultacja stomatologiczna byłaby wskazana. Jeśli po rozwiązaniu problemu lub gdy dentysta wykluczy to podłoże, problemy nie ustąpią- może to oznaczać emocjonalne (nerwicowe) pochodzenie objawów. Wówczas warto się zgłosić do psychologa i podjąć psychoterapię.

Dzień dobry, po pierwsze zachęcam do kontaktu ze stomatologiem, jeżeli uzna on, że zęby powinny zostać usunięte (co wydaje się prawdopodobne) to należy to zrobić. Jeżeli po jakimś czasie od ich usunięcia bóle nie ustąpią zachęcam do diagnozy psychologicznej pod kątem problemów nerwicowych. Pozdrawiam.