Problem ze zgagą i uczuciem ciężkości po jedzeniu

Od kilku tygodni mam problem ze zgaga i uczuciem ciezkosci po jedzeniu. Nie odczuwam takich dolegliwosci tylko po serkach , twarozkach , owocach itp. Mam dopiero 32 lata. Nie jem slodyczy ,chipsow , slonych i niezdrowych przekasek nie slodze i nie sole. Staram sie jesc zdrowo jednak coraz czesciej zjedzenie obiadu oznacza dla mnie przykre dolegliwosci. Na nic nie choruje nie biore zadnych lekow. Czy to tylko zwykla niestawnosc czy moze jakas powazna dolegliwosc. Dziekuje.

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam serdecznie,

proszę zgłosić się do lekarza gastrologa który Panią zbada i określi przyczynę. Może to być choroba refluksowa.

Pozdrawiam