Problemy krążenia pochodzenia przysercowego

witam!!! Stwierdzono u mnie problemy krązeniowe pochodzenia pozasercowego.Bardzo puchna mi rece i nogi włacznie z udami a takze sinieja jak stoje lub siedze.Mam problemy z wejsciem po schodach, w okresie zimy odczuwam bole serca promieniujace do lewej reki .Czesto jestem senna i brakuje mi sił.wszystkie badania sa w normie oprocz stwierdzonej hipoglikemi.Cukry po 2 godz.ponizej 50.Moje pytanie ,czy takie zaburzenia krązenia sa grozne??? Czy ma to jakis zwiazek z hipoglikemia??Dziekuje

Witam,
Myślę że powinna się Pani poddać dokładniejszym badaniom. Objawy, które Pani podaje wskazują na problemy z krążeniem wieńcowym (bóle za mostkiem z promieniowaniem do lewej ręki) a także z mięśniem sercowym jako takim. Gdyby pompa pracowała sprawnie to stanie czy siedzenie nie dawało by Pani takich dolegliwości. Problem na pewno jest złożony i wymaga szerszego podejścia. Hipoglikemia jest tylko częścią całości. Proszę szukać możliwości kompleksowej diagnostyki.