Problemy osobiste a duży stres

Mam dużo problemów osobistych ciągle siedzę w domu obowiązki na nic nie mam czasu czuje w sobie straszny lek i rozdrażnienie boje się wyjść do ludzi. Co bym mogla wziąć żeby troche się uspokoić

Witam,

Zamiast poszukiwać "zagłuszaczy" problemu radziłabym poszukać przyczyn i sposobów rozwiązania sytuacji konsultując się ze specjalistą - psychologiem.

Pozdrawiam,

MM