Problemy z koncentracją w rozmowie

Mój problem jest taki, że mam duży problem w słuchaniu tego co ktoś do mnie mówi. Po prostu kompletnie nie wiem o czym jest mowa. Zrobiłam audiogram ale nie w kabinie. Wynik badania pokazuje ze mam uraz akustyczny. Czy to może na to wpływac. Chcę zrobić także rezonans magnetyczny głowy. Czy jestem niepełnosprawna.

" audiogram ale nie w kabinie. Wynik badania pokazuje ze mam uraz akustyczny"
Czyli stwierdzono niedosłuch?
Ważne też aby rozmawiać w spokojnym otoczeniu, w mniejszym gronie.
Radzę porozmawiać z Laryngologiem, audiologiem
Może Pani myśli są zajęte jakimś zmartwieniem, problemem? Jak Pani nastrój ?
Jak czytanie, pisanie, rozumienie mowy przy rozmowie z 1 osobą ?