Problemy z nadmiernym jedzeniem

Dzien dobry.Moim klopotem jest nadmierne jedzenie.Staram sie jesc zdrowo,lubie kasze,warzywa,owoce,ryby,orzechy.Od dawna nie jem fast-foodow,chipsow,dan instant,nie pije gazowanych napojow,nie slodze.Zmorą sa jednak slodycze.Potrafie na raz zjesc kilka oponek,tabliczkeczekolady i np.kilka cukierow.Potem sa wyrzuty sumienia.Waze 44 kg przy 158cm.Staram sie regularnie cwiczyc,zazwyczaj 4-5 x w tyg. po ok.30-60minw domu.Ile kcal spale robiacv ten zestaw:https://www.youtube.com/watch?v=ocWjGpBrTjg?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie. Co do wzrostu i masy ciała, obliczony wskaźnik zależności masy ciała i wzrostu wskazuje wynik za niski i nie ma żadnej potrzeby odchudzania się.

Dzień dobry!

Wyeliminowanie błędów żywieniowych oraz ustalenie indywidualnych wskazówek żywieniowych wymaga zebrania dokładnego wywiadu. Zachęcam do bezpośredniej konsultacji z dietetykiem.

Po wskazówki żywieniowe zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska