Problemy z oddychaniem a palenie papierosów

Witam , założyłem temat ale nikt nie odpowiada . Chodzi o to ze mam problemy z oddychaniem . Popalałem soie papierosy (koło 2msc) to nie bylo stale , od czasu do czasu. Teraz mam problem z oddychaniem , ciezko oddycha mi sie przez usta . Jestem alergikiem , kiedys mialem problemy z astma . Mam przpisany lek Ventolin na dusznosc ale nie uzywalem go danwo.. Poprostu nie bylo potrzeby, teraz oddycha mi sie ciezko . Wiem ze te palenie bylo idiotyczne.. ale , co zrobic ? to minie ?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Niestety wcale nie musi minąć bez echa. Jeżeli miał Pan diagnozowaną astmę, możliwe iż mamy do czynienia z nawrotem choroby. Warto udać się do lekarza.