Problemy z żołądkiem a Dusteryd

Witam!Biorę dutasteryd i podejrzewam problemy z trzustką, kłuje mnie bardzo delikatnie [ to nawet nie ból ale ucisk] po bokach brzucha na wys jelita cienkiego, boli mnie brzuch przy zebrach itp gdy cos zjem lub wypije mam wzdecia ale frapi mnie jedno - czy mozna to wyleczyc?Nie czuje jakiegos bolu, goraczki itp, czy po odstawieniu leków i terapii da sie to wyleczyc? Czekam na USG jamy brzusznej. W internecie jest milion opinii, raki nie raki, Państwo jesteście wiarygodni, stąd moje pytanie ;/

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę przeprowadzić zlecone badanie. Z otrzymanym wynikiem konieczna będzie wizyta u lekarza.