Problemy ze świądem odkąd zaczęłam współżyć z partnerem

Od momentu kiedy zaczęłam współżyć z moim pratnerem, to będzie już około 5 lat, mam problemy związane ze świądem. Prawie po każdym stosunku czuje jak piecze mnie ujście pochwy, podczas oddawania moczu nie można wytrzymać z bólu. Byłam u ginekologa zbadał mnie i powiedział ze nic nie widzi. Przepisał mi lactovaginal abym stosowała po stosunku. Niestety nic to nie pomaga. Czy problem może być w mojej głowie ? Bo sama nie wiem co już myśleć. Zmienialiśmy prezerwatywy bo może to była przyczyna ale dalej jest to samo. Po każdym stosunku oddaje mocz i się podmywam. Sex nie sprawia mi przyjemności a ból... nie mam przez to ochoty na sex....

Zdecydowanie powinna Pani szukać pomocy, po wykluczeniu przyczyn organicznych, np. infekcja układu moczowego, choroby przeznoszone drogą płciową (zarówno u Pani, jak i partnera), wskazana konsultacja psychologa lub seksuologa.