Prośba o interpretację wyników 3-miesięcznego syna

Dzień dobry, proszę o interpretacje wyników 3miesiecznego syna. Badania zrobiłam, ponieważ syn mało przybiera. Wyniki poza normą Erytrocyty 3.35 (3.8-4.9), hematokryt 29(30-38),mcv 87(73-84),mch 32(25-29),mchc 36.8(32.2-36.6)neutrofile 14.2%(30-50),limfocyty 74.8(45-65). W moczu pH 8.0. W osadzie moczu są też Erytrocyty 2.60, bakterie 130.2. Dziękuję

Witam!
Do oceny morfologii potrzebny jest pełny wynik, brakuje tu zwłaszcza całkowitej liczby białych krwinek (leukocytów) oraz poziomu hemoglobiny. Jeśli chodzi o badanie moczu, to wynik taki nie musi świadczyć o zakażeniu (brak leukocytów w moczu), a jedynie o zanieczyszczeniu moczu (pobranie dobrej jakościowo próbki moczu u niemowlęcia metodami nieinwazyjnymi jest bardzo trudne). Kompleksowej oceny dziecka powinien dokonać pediatra, najlepiej taki, który zna dziecko. Konieczne jest do tego badanie lekarskie, zebranie wywiadu oraz ocena kompletnych wyników badań dodatkowych. Ważne jest również zabranie na wizytę książeczki zdrowia wraz z zapisami masy ciała dziecka i siatkami centylowymi.