Prośba o interpretację wyniku badań na Helicobacter pylori

Proszę o interpretację mojego wyniku badań na Helicobacter pyroli IgG (U12). Mój wynik to 1,00 U/ml. Czy to oznacza że mam tą bakterię czy nie? Bo w skali to od 0,9 do 1,1 to jest tzw. wynik wątpliwy. Co to znaczy? Z góry dziękuję

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Wynik nie potwierdza ani nie wyklucza infekcji. Wskazane jest ponowne wykonanie badania.