Prośba o przetłumaczenie rozpoznania histopatologicznego u 32-latki

Dzień dobry! Bardzo proszę o przetłumaczenie rozpoznania histopatologicznego Mikroskopowo: 1. 2fragmenty szarobeżowej tkanki śr. 0,3cm 2. 4fragmenty szarobeżowej tkanki śr. 0,3 cm Mikroskopowo: 1.Gastritis antralis chronica activa mediocri gradu cum metaplasia intestinalis multifocalis. 2.Gastritis corporalis chronica activa mediocri gradu.

Lek. Marta Gryszkiewicz

1. Przewlekłe, aktywne zapalenie błony śluzowej wpustu żołądka średniego stopnia z wieloogniskową metaplazją jelitową.
2. Aktywne zapalenie błony śluzowej trzonu żołądka średniego stopnia.