Prośba o wyjaśnienie wyników badań dla chlamydi pneumonie i mycoplasmy pneumonie

Proszę o wyjaśnienie wyników badan dla chlamydi pneumonie i Mycoplasmy pneumonie obydwie dodatnie w klasie igg (wynik dodatni od 21,9 moje dla chlamydi 69,42 RU/ml i dla mycoplasmy 69,05 RU/ml natomiast w igm dla obu wynik wątpliwy. Od roku prawie diagnozuje się w kierunku boreliozy ze wzgledu na stan zdrowia elisa dodatni w igm rok temu moje przeciwciała 42,84 gdzie wynik dodatni powyżej 22. Test western blot graniczny w igm po poł roku powtórzony i również graniczny w tej samej klasie.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest kontrola. Proponuje udać się do lekarza chorób zakaźnych.