Proszę o interpretację badania prolaktyny, wynik po MTC

Witam, zrobiłam ostatnio badania prolaktyny PRL. Miałam w sumie 3 pobrania krwi: 1 wynik: 13,05 ng/ml 2 wynik: 1h po MTC 241,1ng/ml 3 wynik: 2 h po MTC 189,9 ng/ml Niestety wizytę u ginekologa mam zaplanowaną na sierpień, a chciałabym już wiedzieć, czy te wyniki są w normie czy powinnam się martwić. Pozdrawiam Justyna_78

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Dziękujemy za zadanie pytania.

Twoje pytanie dotyczy prośby interpretacji wyników badań i niestety nie możemy na nie odpowiedzieć. Skonsultuj swoje wyniki badań ze swoim lekarzem prowadzącym, który znając Cię i mając historię Twojej choroby, będzie mógł właściwie ocenić Twój stan zdrowia.

Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.

Z wyrazami szacunku,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl