Proszę o interpretację rezonansu głowy u 39-latki

Witam prosze o interpretacje rezonansu glowy drobne torbiele resztkowe bruzd bocznych hipokampow-wersja rozwojowa, oraz w obrebie luski kosci czolowej po str.prawej pogrubienie z niewielkim uwypukleniem blaszki wewnetrznej dl 6 mm, z szerszym naczyniem srodkoscia na tym poziomie, nieco szersze naczyniem na powierzchni lewego plata ciemieniowego. Dziekuje

Dlaczego zlecono MRI ?? Jaki wywiad , objawy niepokojące, jakie schorzenia ?? Czy są objawy osłabienia kończyn ?? Obraz MRI głowy do interpretacji klinicznej; opisane torbiele wrodzone, nie wymagają interwencji... Do oceny na konsultacji . Konieczna pełna konsultacja neurologiczna , ocena aktualnego stanu Pacjenta, wywiadu, wyników badań. Jakie schorzenia współistniejące: Ważne też tryb życia, aktywność, sporty, nastrój i sen... Pozdrawiam