Proszę o interpretację wyniku badań hormonalnych u 59-latki

Proszę o wyjaśnienienia. TSH-1,920 ulU/ml (0,270-4,200); FT4-1,240ng/dl {1,000-1,600). USG tarcztcy Tarczycao wymiarach: PP17x17x42mm, PL 16x16x45mm. Tarczyca niepowiększona, normoechogeniczna, niejednorodna z obecnością nieregularnych hypoechgenicznych obszarów be hiperwaskularyzacji -zmiany zapalne? W PP pojedyncze torbiele wielkosci do 4mm. Okoliczne węzły chłonne niepowiększone. Lekarz endokrynolog zalecił Letrox 50 - 1/2 tabl. rano. Mam wątpliwości, ponieważ Tsh i Ft4 sa w normie. Czy hormony sa konieczne. Nie mam problemu z wagą, ani innych objawów poza zmęczeniem, bółe kostne (ale choruje na RZS). Obawiam sie , czy po tym leku nie przybiorę na wadze ciała, Co przy moim RZS nie bedzie korzystne dla stawów.

Dzień dobry, proszę postępować zgodnie z zaleceniami lekarza, jest to lek bezpieczny, nie powodujący tycia. Proszę zauważyć, że normy są szerokie, a leczenie ustala się na podstawie całościowego obrazu pacjenta.