Przewlekła anoreksja, depresja i silna nerwica lękowa

mam niedowagę(przewlekła anoreksja,depresja i silna nerwica lekowa),zaburzenia hormonalne,osteoporozę Wymaz z pochwy:e.coli (+++),wymaz z gardła: gronkowiec złocisty(+++) możliwość nosicielstwa i candida albicans (++),do tego anemia i spadek odporności: WBC: 3,5 RBC: 3,37 HGB:10,8 HCT:30,9 OB:8 CRP:0,02 wcześniej brany ospen i klindamycyna,po której doszła grzybica gardła i pewnie jelit,jestem załamana,boję się obsesyjnie SEPSY,a czytałam,że przy sepsie spadek leukocytów często występuje,pomocy!

Dzień dobry!

Zaburzenia odżywiania często niosą za sobą konsekwencje zdrowotne, wyczerpanie organizmu i zwiększoną podatność na różne choroby. Z pewnością powinna być Pani pod stałą opieką lekarzy. Jednocześnie jednak podstawą leczenia anoreksji, depresji i zaburzeń lękowych jest długoterminowa psychoterapia, który może pomóc zapobiec nasilaniu się choroby, nawrotom, a także być wsparciem w radzeniu sobie z jej konsekwencjami.

Pozdrawiam!