Przeziębienie przydatków a polipy

Witam,proszę mi odpowiedzieć czy polipy na przydatkach maja zwiazek z przeziębieniem przydatkow? I czy lekarz ginekolog -onkolog na podstawie USG przez pochwę może ocenić że takie zmiany są niegrożne dla zdrowia?Każdy jest tylko człowiekiem i każdy ma prawo się pomylić w zwiazku z tym chciałam spytac innego -innych lekarzy.Z góry dziekuje.

Aleksander Ropielewski

Polip ma charakterystyczny wygląd w badaniu USG, jednak bez potwierdzenia histo-patologicznego zawsze istnieje ryzyko, że może to być nowotwór. W medycynie nigdy nie możemy mówić o 100% pewności. Przeziębienie może być powodem powstania polipów.