Przygotowanie do zabiegu naświetlania przez Cyber Knife

Za około 50 dni mam mieć zabieg naświetlania przez cyber knajf.Czy do tego zabiegu muszę braćAPO-FLUTAM i ZOLADEX.Mam wątpliwości po przeczytaniu ulotek. Jestem po zawale serca i mam raka prostaty. Lekarz prowadzący miał mało czasu aby mi to przystępnie wytłumaczyć.Mam76 lat

Lekarz powinien jeszcze przed zabiegiem znaleźć odpowiednią ilość czasu , aby odpowiedzieć na WSZYSTKIE PAŃSKIE PYTANIA!!! zż