Przyjmowanie tabletek Qlaira a torbiele na jajnikach

WITAM,MAM NA OBU JAJNIKACH TORBIELE KTORYCH JEST PO 3SZT NA KAZDYM JAJNIKU,LACZA SIE ONE ZE SOBA TWORZAC JEDNA. SA ODDZIELONE PRZEGRODAMI. ROZNEJ GESTOSCI. JEDEN 5/8 DRUGI 5/6 CM. OD POL ROKU PRZTJMUJE TABL ANTY QLAIRA,ZMNIEJSZYL SIE TYLKO JEDEN O 5MM. CO MAM DALEJ ROBIC? DODAM ZE CA125 MAM 15,I TEST ROMA WYSZEDL OK. OB I CRP ROWNIEZ W PORZADKU. CZY NADAL MAM PRZYJMOWAC TE TABLETKI? I CZEKAC... PROSZE O ODP. MAM 27LAT.

Witam serdecznie. O ile nie występują dolegliwości bolowe to tak. W innym przypadku konieczna jest konsultacja z ginekologiem oraz ewentualny zabieg operacyjny.