Przypadkowy kontakt seksualny a badania diagnostyczne

Witam,ponad 1mc temu miałem przypadkowy kontakt z nieznajomą(z prezerwatywą).Profilaktycznie wykonałem nast.badania:HIV wynik: 0,06.P/c anty HCV-ujemny.VDRL-ujemny.Antygen HBs-0,01. Badanie moczu-wszystko ok. Czekam na wyniki Chalmydia Trachomatis(IgG,IgM).Prosiłbym o intempretację wyników.Czy mam się czego obawiać lub wykonać inne bad.celem bycia spokojnym o swe zdrowie?Czym są zakresy wart.referencyjnych-HIV niereaktywny<25,powtarzalnie reaktywny>=0,25 i HBs niereaktywny<0,13 i pow.raekt>=0,13

Piotr Pilarski

Aby test na Hiv był wiarygodny powinien być powtórzony po 3 miesiącach od kontaktu. Reaktywny - dodatni, niereaktywny - ujemny.

Pozdrawiam.