Pytanie o krwawienie z dróg rodnych

Witam serdecznie. Moje kolejne pytanie tyczy się ginekologii. Otóż jak to jest. Pacjentka krwawi bardzo z dróg rodnych na tyle mocno, że była dwa razy dziennie worzona do szpitala i za każdym razem była odsyłana do domu. Jedyne co było robione to czyszczone wszystko i dywany lek na krzepnięcie krwi. Pobrano też próbkę na badania. Ale ani nie podjęto leczenia ani nic nie podano na wzmocnienie ani krwi nie podano w wyniku czego pacjentka nie była w stanie sama chodzić z osłabienia.

Lek. Katarzyna Szymczak

Bez badania lekarskiego, zapoznania sie z dokumentacja oraz wynikami Pacjentki, nie da się ocenic słusznosci postępowania lekarzy w szpitalu.
Pozdrawiam