Pytanie o stosowanie leku Bupropion

Psychiatra kilkukrotnie zmieniał leki, ale na inne z grupy ssri.nie pomagają na tyle żebym był w stanie np.posprzatac,porządnie umyć,coś ugotować.mam depresję od 2lat z brakiem energii,napędu,motywacji.ssri,neuroleptyki,lamotrygina nie pomagają.psychoterapeuta sugeruje wyprobowanie np.bupropionu,ale lekarz na moje pytanie o ten lek powiedział,że w Polsce się go nie używa,czy to prawda? w sieci jest mnóstwo opinii,for itp i wiem że wiele osób sobie chwali...

Pozdrawiam.

Dzień Dobry Panu,

Chciałabym zacząć od tego, że nie ma drogi na skróty.

Zachęcam Pana do leczenia skoncentrowanego na psychoterapii ( z tego, co wnioskuję jest już Pan w terapii- gratuluję takiej decyzji) - leczy przyczynę objawów depresyjnych, i jest skuteczna, bez skutków ubocznych.

Życzę Panu dbania o siebie,
Irena Mielnik-Madej