Ryzyko ciąży po kontakcie ze spermą

Witam, dzisiaj wraz z moją dziewczyną dwa razy uprawialiśmy stosunek. Nie doszło do wytrysku w gumce lecz za pomocą seksu oralnego. Przy drugim stosunku niechcący dotknąłem członka zewnętrzną częścią prezerwatywy, nie dotknęła ona nawet główki penisa. Czy istnieje ryzyko ciąży?

Milena Lubowicz

Trudno mi z opisu wnioskować czy w czasie tego dotknięcia mógł się tam znajdować preejakulat. Ale raczej ryzyko ciąży jest znikome.
Pozdrawiam