Ryzyko ciąży po stosunku w dzień płodny

Jeśli miałam miesiączke 16 października a mam co 30 dni przeważnie to czy mogłam zajsc w ciąże 10 -11 listopad ? Albo czy jest duże ryzyko ciąży ??! Te dni szczytu płodności miałam już jakies półtora tygodnia temu . Bardzo prosze o odpowiedz z góry dziękuje .

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! 10-11 listopad to rzeczywiście dni niepłodne Pani cyklu. Proszę jednak pamiętać, że w przypadku współżycia bez zabezpieczenia ryzyko ciąży, nawet niewielkie, istnieje zawsze.