Seks z zabezpieczeniem a zastosowanie Levonelle

pierwszy dzień miesiączki miałam 31.03.(okres trwa ok 5 dni) cykle regularne co 28 dni. Uprawiałam seks z zabezpieczeniem (prezerwatywą) 05.kwietnia. NIe doszło do wytrysku nasienia a prezerwatywa na 90% nie pękła, 14 godzin od stosunku zazyłam levonelle. Czy isnieje ryzyko zajscia w ciaze. bardzo prosze o szybka odpowiedz

Aleksander Ropielewski

Nie ma ryzyka zajścia w ciążę w opisanej sytuacji. (zawsze istnieje minimalne, jednak na prawdę jest ono w Pani przypadku bliskie zera).