Silne bóle po wycięciu wyrostka robaczkowego

witam, 5lat temu miałam wycięty wyrostek robaczkowy, od tamtej pory mam silne bóle tak jakby ten wyrostek nadal był. nie mogę chodzić noga mi drętwieje okropny ból z prawej strony. badania ginekologiczne nic nie wykazały, a lekarz chirurg leczył mnie na zapalenie pęcherza, co wo gule nie pomagało a ból wraca przynajmniej raz na dwa miesiące tak na 2-3dni biorę dużo leków przeciwbólowych i po kilku dniach przechodzi ale to jest strasznie męczące. proszę o radę co to może być

Witam. Wile przyczyn może powodować takie dolegliwości od chirurgicznych - np zrosty powodujące przyginanie jelita, po neurologiczne - wynikające z kręgosłupa i bez związku z przebytą operacją. Wszytko to wymaga diagnostyki oraz różnicowania. Konieczne będą stosowne konsultacje.

Dr n. med. Marek Rawski

Szanowna Pani - nie mogę udzielić Pani odpowiedzi na pytanie. Przede wszystkim musiałbym Panią zbadać.
Pozdrawiam serdecznie, dr n.med. Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg, Kraków. Dane znajdzie Pani w internecie.