Silny ból głowy przed orgazmem a stosowanie leku Xetanor

Witam od miesiaca biore lek xetanor poniewaz ma stwierdzona nerwice lekowa. Wiem ze jako skutek uboczny jest obnizone libido. Ale juz dwa razy probowalem mimo wszystko osiagnac orgazm i przed samym orgazmem dostaje tepego bolu glowy z tylu ze jest niemozliwe osiagniecie orgazmu jak by mialo mi cos peknac zaraz. Czy to przez ten lek?

Witam. Myślę, że najrozsądniej byłoby omówić ten problem z pana lekarzem psychiatrą. Proszę też pamiętać, że przy rozpoznaniu nerwicy lekowej leczeniem pierwszego wybory powinna być psychoterapia. Pozdrawiam