Silny ból kręgosłupa przy chorobie nowotworowej

Witam. Stiwerdzono u mnie chorobę rozsianą (nowotwór) nacieki na kości, meta do wątroby, nerki. Niestety jeszcze nie wiadomo gdzie jest ognisko pierwotne.22 lipca mam badanie kolonkoskopi. Okropnie boli mnie kręgosłup. Nie wiem jak poradzić sobie z bólem. Urolog nie dał żadnych zaleceń jeżeli chodzi o ból. Jak sobie pomóc? Do kogo się udać? Prosiłbym bardzo o jakieś wskazówki. Pozdrawiam gorąco.

Witam,
proszę udać do się fizjoterapeuty, który pracuje z pacjentami onkologicznymi. Może uda się znaleźć pozycje, które złagodzą dolegliwości bólowe.