Silny ból podbrzusza w 5. tygodniu ciąży

Pani Doktor byłam na usg lekarz potwierdził że jestem w ciąży 5tydzień i 5dni ale nie uwidoczniono zarodka i dopiero mam przyjść za trzy tygodnie!!! ale ostatnio łapie mnie silny kujący ból w pochwie przechodzący do podbrzusza tak z minutę lub dwie i od puszcza !! Bardzo proszę o szczerą od powiedz !!!

Witam! Tego typu dolegliwości mogą pojawić się we wczesnej ciąży, jednak w każdym przypadku ich pojawienia się wskazana jest konsultacja z ginekologiem który przeprowadzi bezpośrednie badanie. Pomocne może okazać się powtórne badanie usg i podstawowych badań krwi.