Silny ból podbrzusza z lewej strony promieniujący do kiszki stolcowej

Witam bardzo serdecznie,wczoraj pojawiły się u mnie objawy nastepujące silny ból podbrzusza z lewej strony,promieniujący na kiszkę stolcową nie mogłam nawet usiąsc do tego wystapiły wzdecia,dodam ze rano wyprózniłam się normalnie a czyłam jakby mi kał zalegał i nie mogłam go wydalic w nocy wystąpiły po raz kolejny wzdecia,ucisk na odbyt bardzo rzadko jadam marchew gotowaną a wczoraj zjadłam ją podaczas obiadu dzis rano zauwarzyłam ze w kale ona wygląda niestrawiona czy mogło się to przyczynic

Małgorzata Panek

Należy wykluczyć dolegliwości ginekologiczne (dzień cyklu?)m.in. obecność torbieli oraz związane z nieprawidłową, ubogoresztkową dietą. Proszę udać się do lekarza rodzinnego i ew. ginekologa.
Pozdrawiam