Silny ból z lewej strony pod żebrami promieniujący do nerki

Dzień Dobry!. Proszę o pomoc. Ostatnio odczuwałam b. silny ból z lewej strony pod żebrami promieniujący do nerki/kręgosłupa?(w trzonie Th6 po lewej okrągłe ognisko osteosklerotyczne o śr.10mm). Ból jest silny/tępy, ostatnio trwał 3 dni. Często towarzyszy mi biegunka, nudności, ołówkowy, cuchnący "pływający" stolec, wzdęcia. Badania: Glukoza121, TSH 0,256 ulU/ml(usunięty prawy płat-Letrox 50mg), Amylaza 76U/l W uwadze: surowica lekko mętna. Dieta: niskotłuszczowa, prawie bez cukru, jabłka. Dzięku

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po bezpośrednim badaniu oraz łącznej analizie wykonanych badań będzie można zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.