Skaczące ciśnienie krwi i wynik rezonansu magnetycznego kręgosłupa

Mam 39 lat i problem ze skaczącym ciśnieniem , które w ciągu. 5 minut zmienia się z 163/68 na12/58.Echo serca i przepływy ok.Mam pytanie , czy to może być od kregosłupa? Rezonans:zniesiona lordoza. Zmiany dehydratacyjne krążków na poziomach c3 do c7.Na poziomie od c3 do c6 niewielkie pośrodkowe wypukliny krążków które modelują worek oponowy.Większa pośrodkowo lewoboczna wypuklina c6-c7 wypukla się dokanałowo na gł 3,5 mm i uciska worek oponowy, trochę modelując rdzeń.Osteofity krawędzi trzonów

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji konieczne jest unormowanie ciśnienia tętniczego krwi. W tym celu proszę udać się na wizytę do lekarza.