Skąd biorę się liczne bóle?

Witam. Jestem kobietą, w tym roku kończę 19 lat. Od jakiegoś czasu czuję ucisk w okolicy serca, czasem jednak z lewej strony piersi. W jednej chwili robi mi się strasznie gorąco, pocę się, pojawiają się trudności z oddychaniem oraz mam zawroty głowy. Suchość w ustach i gardle. Gdy się położę wszystko mija i robi mi się zimno. Czasem pozostaje niewielki ucisk. Byłam w szpitalu. Zrobiono mi badania krwi, EKG, echo serca, prześwietlenie płuc. Miałam jedynie niewielki niedobór potasu i magnezu, ale dostałam tabletki. Pozostałe badania w normie. Lekarz powiedział, że może to być spowodowane stresem i przepisał mi tabletki (H**** 10mg), które mam zażywać w ''sytuacji podbramkowej". Jednak objawy pojawiają się nie zawsze, gdy pojawia się stres. Czasem występują gdy zjem za dużo bądź w ogóle coś zjem. Ponadto choruję na niedoczynność tarczycy. Często też bolą mnie plecy i szyja. Towarzyszy temu ''strzykanie''. Chodziłam na rehabilitację ze względu na bark. Lekarz powiedział, że to niezaleczona kontuzja. Później stwierdził, że to jednak coś z lewą łopatką. Będę wdzięczna za każdą pomoc. Dziękuję i pozdrawiam

Witam serdecznie.

Schorzenia układu sercowo-naczyniowego oraz oddechowego zostały wykluczone. To nie one są przyczyną Pani dolegliwości.
Należy zwrócić uwagę na dolegliwości bólowe kręgosłupa. Warto rozważyć rtg bolących partii.
Jednak w tym przypadku objawy najprawdopodobniej są wynikiem stresu. Dlatego warto nauczyć się sobie radzić w stresowych sytuacjach. Dzięki temu dolegliwości powinny ustąpić.

Pozdrawiam