Zapytaj lekarza

1 , 0 1 6 , 7 2 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Skok ciśnienia po stosowaniu antybiotyku przy innych lekach

Mam troche skomplikowane pytanie ale moze jest mi ktos w stanie pomoc. Mama od lat bierze leki Valsacor, Beto50, polocard i indapen. Ostatnio sie przeziebila i dostalazapalenia oskrzeli. Lekarz zapisal jej antybiotyk, Amoksiklav oraz leki Euphyllin, Deflegmin oraz Encorton. Po kilku dawkach leku mama dostala duzego cisnienia 185/ 113. Czy to mozliwe ze to reakcja na ktorys lek? Czy lepiej odrazu skontaktowac sie z lekarzem w przychodni. Dziekuje za pomoc.
KOBIETA, 65 LAT ponad rok temu
Katarzyna Szymczak
79 poziom zaufania

Najprawdopodobniej jest to reakcja na euphyllin, sugeruję kontakt z lekarzem w przychodni. Pozdrawiam

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy