Zapytaj lekarza

1 , 0 2 7 , 7 6 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Skutki uboczne odstawienia tabletek antykoncepcyjnych po 7 latach stosowania

Witam, mam nurtujące pytanie-od ponad 6miesięcy nie biorę tabletek antykoncepcyjnych po prawie 7 latach ich brania. W okresie przerwy przytyłam ok.6kg i zastanawiam się nad powrotem do tabletek. Zażywałam yasmin oraz yasminelle-nieznacznie przytyłam po nich i nie miałam żadnych skutków ubocznych. Na wkładkę nie zdecyduję się narazie-nie rodziłam jeszcze. Co Pan/i doktor sądzi o moim zapytaniu do wrócenia przyjmowania doustnej antykoncepcji? Pozdrawiam,Sara.
KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu

Antykoncepcja a PMS

Burza hormonów, napięcie przedmiesiączkowe, nerwy i drażliwość - czyli PMS. Czy tabletki antykoncepcyjne pomagają załagodzić objawy zespołu napięcia przedmiesiączkowego? Odpowiada lekarz ginekolog ? Katarzyna Pietuch.

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy