Jakie są skutki odstawienia tabletek?

Po prawie roku brania tabletek postawiłam je odstawić. Nie mam przyjemności ze współżycia, nawet pieszczoty nie sprawiają mi przyjemności, a do tego częste bóle głowy. Chciałam wiedzieć, czy po odstawieniu tabletek mogą być jakieś skutki? W trakcie brania nie przytyłam, moja przyjaciółka po odstawieniu bardzo przytyła, czy mogę spodziewać się tego samego?

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Druga miesiączka po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych może nastąpić nieco później niż zwykle. Poza tym nie powinny wystąpić skutki uboczne. Tycie jest związane raczej z zażywaniem pigułek niż z ich odstawieniem.

Pozdrawiam!