Smutek, lęki i depresja a bezsenność

witam mam 21 lat duzo przeżyłem na swój wiek. obecnie mam babcie w szpitalu na raka złośliwego. przez rok mieszkałem zagranicą i wróciłem. za duzo myślę o złych rzeczach ze nic się nie uda. nie sypiam w nocy. jestem caly czas smutny i mam lęki na wiele rzeczy.. mam mysli samobójcze boję sie ze cos zlego sie ze mna robi...

Witam. Proszę tego nie bagatelizować. Zachęcam, aby zgłosił się Pan na leczenie do psychiatry i/lub psychoterapeuty. Opisał Pan objawy zaburzeń depresyjno-lekowych. Pozdrawiam