Sposoby na szybkie przybranie na wadze

witam mam 24 lata ,161 wzrostu i ważę 42kg nie mogę nabrac na wadze, za to szybko spadam z niej... borykam sie z tym problemem juz parę lat .. i bardzo sie zawiodłam gdy lekarz powiedzial mi ze mam posture filigranową ... bardzo proszę o wskazowki( ostatni posiłek przyjmuje ok 21-22ej lecz około godziny 4-5 nad ranem miewam bóle głodowe ... jezeli chodzi o dzień ssanie żołądka bywa różne zaczynam przyjmowac posiłek ok 12:00... pozdrawiam serdeczsnie

Dzień dobry,

W Pani przypadku nalezy wykonać szczegółowy wywiad żywieniowy, na podstawie którego można wciągnąć jakie błędy żywieniowe Pani popełnia, czy występują niedobory żywieniowe.
Potrzebna wizyta u dietetyka.

Ważne jest regularne spożywanie posiłków - co 3-4 godziny. Czy tak Pani robi?
Jeżeli chce Pani przytyć powinna Pani spożywać nawet 6 posiłków w ciągu dnia.
Zawsze rano w ciągu 30 minut od wstania z łóżka.
Powinna Pani zwiększyć w diecie węglowodany złożone - kasza manna, jaglana, gryczana, a także tłuszcze np. pół szklanki słonecznika, migdałów, orzechów włoskich laskowych dziennie.

Problem z tyciem może być spowodowany nietolerancją pokarmową. np. gluten, laktoza.

Jest Pani bardzo szczupłą osobą. Czy miesiączkuje Pani regularnie?
Powinna Pani ważyć co najmniej 48kg.