Stały ucisk w klatce piersiowej u 31-letniej kobiety

Dobry wieczór, czuję od 2 dni stały ucisk w klatce piersiowej , dzisiaj w dzień lokalizował się z lewej strony miałam wrażenie kłucie serca, wieczorem największy ucisk występuje po środku klatki piersiowej w mostku i jakby promieniuje. Nasila się przy zmianie położenia ciała i aktywności nie ustępuje podczas leżenia. Od wczoraj wieczór zażywam krople nasercowe kupione w aptece, lecz one nie pomagają. Mam 31 lat jestem kobietą. Mąż twierdzi że to nerwica, nie mogę głęboko oddychać. Czy to nerwic

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza