Ucisk w klatce piersiowej, drżenie i skurcze żołądka

Witam. Od dłuższego czasu próbuję zrozumieć co się ze mną dzieje. Na początku miałem duży ucisk w klatce piersiowej. Po jakimś czasie doszły objawy "gula" w gardle, płytki oddech, drżenie w klatce piersiowej, skurcze żołądka, kołatanie serca. Ciągle mam wrażenie że plonie mi twarz. Muszę się zmusić żeby cokolwiek zrobić, wszystko mnie drażni, denerwują mnie najbliższe osoby. Wszystkie badania mam w normie. Czy to są objawy stresu, depresji czy może nerwicy? Proszę o pomoc!

Pozdrawiam

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza