Staphyloccocus aureus i Candida albicans przy salmonelli u 4-latka

Witam mój synek 4 lata niedawno przeszedł salmonelle. Lekarz zdecydował sie na leczenie probiotykiem San probi, scisła dieta bez mleczna , bez surowych warzyw i owoców, bez soków. W posiewie kału wyszedł również Staphyloccocus aureus liczne, oraz pojedyncze Candida albicans.Lekarz powiedzial zeby Staphylococcous i candide zostawic a zając sie beiżacym problemem. A ja się martwie czy to nei spowoduje dalszych problemów. Prosze o radę

Dzień dobry,

Proszę skontaktować się z doświadczonym pediatrą, który kompleksowo potraktuje problem.

Pozdrawiam serdecznie.

dr n. med. Marek Derkacz