Stosowanie Androcur i Yaz jednocześnie

Witam, Lekarz ginekolog przepisał mi leki Yaz oraz Androcur. Nie poinformował mnie o tym, że lek Androcur jest bardzo silny i może wywołać ogromne skutki uboczne o zniszczonej wątrobie nie wspominając. Zaczęłam je brac i po dwóch dniach miesiączki krwawienie ustało więc odstawiłam te leki. I obecnie już 2 tygodnie mam bardzą skąpą miesiączkę. Czy mam się zacząć martwić czy cierpliwie czekać a w końcu ustanie?

Jeśli krwawienie nie ustąpi w najbliższym tygodniu radziłbym ponownie skonsultować się pilnie ze swoim ginekologiem prowadzącym.