Stosowanie Dalacinu przy krążku dopochwowym

Witam, Dentysta zalecił mi antybiotyk Dalacin, przez 7 dni. W tym czasie miałam krążek. Nie współżyłam wtedy. Stosowałam osłony, ale skóra w pochwie jest podrażniona (szczypie, lekko krwawi). Od lutego odchudzam się intensywnie, dużo ćwiczę. W poniedziałek wyjęłam krążek, nie mam jeszcze miesiączki, ani objawów (ból głowy dzień przed, ból brzucha itp). Czy to normalne po antybiotyku, przy odchudzaniu?

Proszę udać się do ginekologa celem prawidłowej oceny Pani problemu i postawienia diagnozy oraz wdrożenia leczenia. Być może doszło do rozwoju infekcji w obrębie narządów rodnych, jednak w celu potwierdzenia należy koniecznie udać się osobiście na konsultację, ponieważ sam opis, bez pełnego wywiadu jest tu niewystarczający.