Stosowanie leku Primulot Nor na wywołanie okresu

witam, dostałam primulot nor na wywołanie okresu bo od 3 mcy nie mam, wziełam 10 tabletek i mineło 10 dni a ja nadal nie mam okresu, co robić? czekać? po ilu dniach od odstawienia powinien przyjść okres?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli krwawienie nie pojawi się w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego. Specjalista zaleci odpowiednią terapię.